Wróć do wszystkich Wydarzeń

Podróż do źródła piękna – dla dzieci i rodziców

niedziela, 19 września 2021
Teatr dźwięku i medytacja dla dzieci i rodziców.
Słuchając dźwięków i słów przenosimy się do świata wyobraźni. Doświadczenie w stanie medytacyjnym rozwija samoświadomość, panowanie nad swoimi myślami, emocjami i ciałem.
Scenariusz dedykowany jest dzieciom. Dzięki przeżyciom w świecie wyobraźni wzmacniane jest poczucia własnej wartości oraz wspólnotowości. Teatr dźwięku łączy terapię dźwiękiem, techniki medytacyjne i sztukę teatralną. Uczestnictwo sprawi przyjemność także wszystkim dorosłym.
Usłyszymy magiczne dźwięki mis śpiewających, dzwonków powietrznych – zefirów, grzechotek etnicznych i bębnów.
Czas trwania: 1 h.
Wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocy oraz mat.
Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska) artystka performerka, bioenergoterapeutka, life-coach, edukatorka.
Ukończyłam Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Akademię Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, Uniwersytet im A. Mickiewicza. Dodatkowo szkoliłam się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; „Laboratorium głosu” Olgi Szwajgier oraz „Poznaj swój głos”; Seminarium „Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai’niu Floyd (Aloha international) czyli hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania. Jednakże najistotniejszym wkładem w moje kompetencje jest wieloletnie praktyka własna oraz praca z ludźmi”
WSTĘP: 35 zł / dziecko z jednym rodzicem / BILETY: https://www.interticket.pl/…/podroz-do-zrodla…/33784
  • Rodzaj: Koncert,Rodzinne zajęcia
  • Data: 19 września 2021 - 15:00 - 16:00
  • Miejsce:Gdańsk

Dodaj Komentarz

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024