Wróć do wszystkich Wydarzeń

Kapiel w dźwięku – koncert gongów i mis

niedziela, 19 września 2021
Zamknij oczy, by otworzyć się na nowe postrzeganie świata.
Zapraszam was na doświadczenie głębokiej regeneracji oraz zwiększenia percepcji.
Możesz spodziewać się:
– rozluźnienia
– poprawy nastroju
– oczyszczenia umysłu
– detoksykacji ciała
– harmonizacji układu nerwowego
– wzmocnienia snu i bioregeneracji
Jak to się dzieje?
Wibracja mis i gongów rezonuje z drganiami tkanek ciała – to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki terapeutycznych instrumentów wzmacniają ją i przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek. Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu.
W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna – wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. „Oczyszczają” się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.
Uwaga! – wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco, bez butów, w wygodnym stroju. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków, mat, poduszek.
Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska) to bioenergoterapeutka, artystka performerka, trenerka rozwoju osobistego, edukatorka. Absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu (wydział Nauk o Ziemi) i Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (Terapie Naturalne). Obecnie uczestniczka projektu Teatru Chorea „Laboratorium Kreatywnego Działania” , absolwentka XIV Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach i projektu Sopockiego Teatru Tańca „Ciało Otwarte”. Szkoliła się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; „Laboratorium głosu” Olgi Szwajgier oraz „Poznaj swój głos”; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych „Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; odbyła kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych, kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai’niu Floyd (Aloha international) hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania.
Czas trwania: ok. 1,5 h.
Bilety: 50 zł https://www.interticket.pl/…/kapiel-w-dzwieku-koncert… Ilość miejsc jest ograniczona.
  • Rodzaj: Koncert
  • Data: 19 września 2021 - 18:00 - 19:30
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:90

Dodaj Komentarz

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024