Wróć do wszystkich Wydarzeń

Zielono mi – kwietniki dla początkujących | Knot on driftwood

niedziela, 29 maja 2022

Kochasz otaczać się zielenią, ale w temacie makramy jesteś zupełnie zielony? Świetnie się składa, zapraszam Cię na relaksującą zabawę ze sznurkami!

Podczas 2-godzinnych warsztatów samodzielnie wykonasz uniwersalny wiszący kwietnik – wnętrzarski hit ostatnich lat, który przepięknie ozdobi każdy roślinny kąt. Podstawy które Ci przekażę, wystarczą do stworzenia w przyszłości prawdziwej domowej dżungli:).

Makrama to starożytna technika tworzenia ze sznurka bez użycia drutów, szydełka czy kleju. Do wyplatania będziemy używać bawełnianych sznurków (skręcanych, 3-ply i plecionych) polskiej produkcji w bajecznych kolorach oraz drewnianych kółek. Materiały wliczone są w cenę, a każdy uczestnik zabiera ze sobą wykonany kwietnik oraz wiedzę, jak stworzyć kolejne, nieco odmienne.

Spotykamy się w niedzielę 29 maja o godz. 11:00 w kameralnej przestrzeni gdańskiego Teatru w Oknie. Warsztat potrwa 2 godziny – do godz. 13:00. Cena to 80 zł, są w nią wliczone wszystkie potrzebne materiały. Ilość miejsc jest ograniczona do 12.
Bilety do kupienia na: https://teatrwoknie.interticket.pl/program/zielono-mi-kwietniki-dla-poczatkujacych-7277

Kilka słów o mnie:
Mam na imię Dorota, z wykształcenia jestem historyczką sztuki i kulturoznawczynią, na co dzień pracuję w teatrze, a makramy wyplatam hobbystycznie od ponad dwóch lat. Jak się zaczęło? Poszłam na warsztaty i… przepadłam;). Tworzę formy inspirowane naturą, kocham las i morze. Bałtyk to dla mnie miejsce oddechu, energetycznego wyrównania i inspiracji. A makrama jest niczym medytacja w ruchu, pozwala wyciszyć się w chaosie. W tym duchu całkiem niedawno założyłam blog na FB i IG @knotondriftwood, na którego Cię serdecznie zapraszam!

Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/3krFTnti0

  • Rodzaj: Rękodzieło,Warsztaty
  • Data: 29 maja 2022 - 11:00 - 13:00
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:120

Dodaj Komentarz

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024