Wróć do wszystkich Wydarzeń

Wolne Brzmienia – jam mikołajkowy

piątek, 8 grudnia 2023
Wolne Brzmienia to grupa muzyków i niemuzyków, którzy od 2022 roku wpuszczają powiew spontanicznego, swobodnego brzmienia na trójmiejskie kameralne sceny muzyczne.
Wolnobrzmieniowe jam session to miejsce spotkania, otwarta przestrzeń twórcza, w której spotykamy się by wspólnie pograć, pośpiewać, pogwizdać, pomruczeć, potańczyć. Na wolnobrzmieniowym jam session nie ma podziału na twórcę i widownię. Możesz przyjść i posłuchać albo przyłączyć się do nas – od Ciebie zależy jak skorzystasz z tej pełnej dźwięków przestrzeni.
Może na Twoim strychu kurzy się stara gitara dziadka, albo trzymasz w szafie od lat nieużywany akordeon? Może zrobiłaś/eś kiedyś autorską grzechotkę albo lubisz wystukiwać rytm sztućcami? Nie ważne na czym i jak często grasz! Nie ważne, czy posiadasz dyplom zawodowego muzyka czy ostatni raz śpiewałaś/eś na występie w przedszkolu. Chwyć co masz pod ręką i dołącz do nas. Spotkajmy się w radosnej atmosferze współtworzenia!
W trakcie wydarzenia zapewniamy ciepłą herbatkę i instrumentarium. Napisz do nas, jeśli interesuje Cię konkretny instrument. Przywieziemy go dla Ciebie.
Wolne Brzmienia jam session to przestrzeń bez używek.
Gdzie się spotykamy?
W Teatrze w Oknie.
Jaki jest koszt?
Składka za każde spotkanie wynosi 25 zł
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?
Po prostu przyjść.
Ho Ho Ho! Do zobaczenia!
  • Rodzaj: Koncert
  • Data: 8 grudnia 2023 - 19:00 - 22:00
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:180 min.

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024