Wróć do wszystkich Wydarzeń

Wiosenne przebudzenie – koncert relaksacyjny | Joanna Moje Dźwięki

niedziela, 24 kwietnia 2022
Przyroda budzi się do życia, rozwija, nadając światu mnóstwo barw i radości. A my? Dołączamy do tego globalnego przebudzenia. Serce radośniej bije, ciało ma więcej energii, umysł otwiera nowy rozdział w życiu… Zapraszamy na zanurzenie się w improwizowanej kąpieli dźwiękowej, inspirowanej tym wyjątkowym czasem.
Żaden z koncertów „Joanna Moje Dźwięki” nie wydarza się dwa razy. Każdy jest inny, oryginalny, niesiony chęcią wspierania rozwoju świadomości i uzdrawiania ciała oraz ducha. Za każdym razem intuicja prowadzi głos i dłonie Joanny Materek w inne rejony, do innych instrumentów, innych brzmień. Czasem Jej głos spójnie podąża za instrumentami. Są jednak i takie chwile, gdy gwałtowne okrzyki wybudzą Cię z komfortowych marzeń i skierują na drogę transformacji. Spodziewaj się niespodziewanego! Joanna zagra na wielu oryginalnych instrumentach takich jak shruti box, harfa kryształowa, raw vast, misy kryształowe i gongi .
Uwaga! – wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco, bez butów, w wygodnym stroju. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie mat, kocyków i poduszek.
Prowadząca: @JoannaMojeDźwięki
Czas trwania: ok. 1,5 h.
Bilety: 50 zł / Ilość miejsc jest ograniczona / https://www.interticket.pl/program/wiosenne-przebudzenie-koncert-relaksacyjny-joanna-moje-dzwieki-7247
  • Rodzaj: Koncert
  • Data: 24 kwietnia 2022 - 18:00 - 19:30
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:90

Dodaj Komentarz

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024