Wróć do wszystkich Wydarzeń

Sąsiedzka herbata i konsultacja dla Mieszkańców Głównego Miasta w Gdańsku

sobota, 27 kwietnia 2024
Sąsiadko, Sąsiedzie z Głównego Miasta!
Poznajmy się! Miejmy wpływ na rozwój swojej lokalnej społeczności. Serdecznie zapraszamy na sąsiedzką kawę/herbatę i ciastko. Chcemy poznać Państwa pomysły i potrzeby oraz wspólnie stworzyć profil miejsca dla mieszkańców dzielnicy.
Spotkamy się w najbliższą sobotę 27 kwietnia o godz. 11:00 w Teatrze w Oknie, przy ul. Długiej 50/51 (wejście od ul. Długiej). Będzie to okazja do rozmowy o potrzebach, problemach i możliwych kierunkach działań. Każda osoba zaangażowana w życie dzielnicy będzie bardzo mile widziana!
Celem naszej konsultacji jest stworzenie przestrzeni, w której każdy z Państwa będzie mógł wyrazić swoje pomysły, obawy i sugestie dotyczące rozwoju naszej społeczności oraz sposobów jej integracji. Chcemy, aby społeczność Głównego Gdańska miała realny wpływ na decyzje dotyczące dzielnicy i czuła się częścią procesu tworzenia zmian. Kierujemy do Państwa także prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli zrozumieć i scharakteryzować potrzeby Głównego Miasta. Nikt dotychczas nie przeprowadził ankiety środowiskowej tej wyjątkowej i najbardziej odwiedzanej dzielnicy Gdańska. Na podstawie wyników chcemy utworzyć miejsce dedykowane społeczności, w celach jej wzmocnienia i integracji Mieszkańców i Mieszkanek. Ankietę możecie Państwo wypełnić online już teraz (pod poniższym linkiem) lub podczas naszego sobotniego spotkania w Teatrze w Oknie.
Do zobaczenia!
Organizatorzy: Fundacja Theatrum Gedanense, Fundacja RC
  • Rodzaj: Spotkanie
  • Data: 27 kwietnia 2024 - 11:00 - 14:00
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:120 min.

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024