Wróć do wszystkich Wydarzeń

Portret pełen kobiecych emocji – warsztaty teatralne połączone z sesją fotograficzną

sobota, 8 czerwca 2024

Czy chcesz nauczyć się wyrażać swoje emocje, by w końcu pokazać światu siłę i piękno swojego wnętrza? „Teatr pomaga wyrażać emocje, a fotografia pozwala je zobaczyć.”
Zapraszamy na drugą edycję warsztatów teatralnych połączone z sesją fotograficzną, czyli „Portret pełen kobiecych emocji”. To jedyne takie warsztaty na mapie Trójmiasta.

Podczas warsztatów za pomocą technik teatralnych oswoisz swoje emocje, poczujesz je w ciele, a nade wszystko przełamiesz swoje blokady i opory. Twoje emocje zostaną upamiętnione na zdjęciach wykonanych przez wybitną fotografkę kobiet. Abyś mogła zobaczyć różnice i przekonać się o tym, jak teatr pomaga kobietom wyrażać emocje, zostaniesz sportretowana przed warsztatami teatralnymi oraz po nich.

Dzięki udziałowi w warsztatach:
– otworzysz się na pokazanie swoich emocji na scenie i w życiu,
– nauczysz się przeżywać swoje emocje w oderwaniu od swoich indywidualnych przeżyć,
– staniesz się świadoma swoich emocji, a przede wszystkim tego, gdzie są ulokowane w ciele i jak możesz z nich korzystać w życiu.

Otrzymasz 4 wyjątkowe zdjęcia, które ukażą Twoją głębię emocji, autentyczność, piękno oraz wrażliwość (jedno zdjęcie wykonane przed warsztatami teatralnymi, a trzy kolejne po warsztatach).

Termin: 8 czerwca, w godzinach 11:00-14:00 Miejsce: Teatr w Oknie, Gdańsk ul. Długa 50/51 Czas trwania: 3h
Opłata: 250 zł/osoba
Zapisy: kontakt@emocjonalnamama.pl
Ilość miejsc jest ograniczona.

Prowadzące:
Malwina Tkaczyk – aktorka scen niezależnych, pedagog teatru, miłośniczka i pasjonatka emocji, prowadząca warsztaty teatralne dla kobiet.

Martyna Wittbrodt – fotografka i twórczyni filmów. W pracy pasjonują ją emocje, prawda, wartość i esencja. Prowadzi sesje głównie dla kobiet, nazwane przed klientki „Drogą do samej siebie”.

  • Rodzaj: Warsztaty
  • Data: 8 czerwca 2024 - 11:00 - 14:00
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:180 min.

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024