Wróć do wszystkich Wydarzeń

Portret pełen kobiecych emocji – warsztaty teatralne dla kobiet z elementami fotografii

sobota, 20 kwietnia 2024

Czy chcesz nauczyć się wyrażać swoje emocje, by w końcu pokazać światu siłę i piękno swojego wnętrza? Zapraszamy na warsztaty teatralne połączone z sesją fotograficzną, czyli „Portret pełen kobiecych emocji”. To jedyne takie warsztaty na mapie Trójmiasta.

Podczas warsztatów za pomocą technik teatralnych oswoisz swoje emocje, poczujesz je w ciele, a nade wszystko przełamiesz swoje blokady i opory. Twoje emocje zostaną upamiętnione na zdjęciach wykonanych przez wybitną fotografkę kobiet. Abyś mogła zobaczyć różnice i przekonać się o tym, jak teatr pomaga kobietom wyrażać emocje, zostaniesz sportretowana przed warsztatami teatralnymi oraz po nich.

Dzięki udziałowi w warsztatach:

– przełamiesz swoje bariery i blokady związane z wyrażaniem emocji w kontakcie z innymi,

– oswoisz swoją emocjonalność i zrozumiesz, ile masz emocje w ciele,

– nauczysz się wyrażania emocji poprzez ruch i słowo.

Otrzymasz cztery wyjątkowe zdjęcia, które ukażą Twoją głębię emocji, autentyczność, piękno oraz wrażliwość (jedno zdjęcie wykonane przed warsztatami teatralnymi, a trzy kolejne po warsztatach).

Termin: 20 kwietnia, w godzinach 11:00-14:00

Miejsce: Teatr w Oknie, Gdańsk ul. Długa 50/51

Czas trwania: 3h

Opłata: 200 zł/osoba

Zapisy: kontakt@emocjonalnamama.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Prowadzące:

Malwina Tkaczyk – aktorka scen niezależnych, pedagog teatru, miłośniczka i pasjonatka emocji, prowadząca warsztaty teatralne dla kobiet.

Martyna Wittbrodt – fotografka i twórczyni filmów. W pracy pasjonują ją emocje, prawda, wartość i esencja. Prowadzi sesje głównie dla kobiet, nazwane przed klientki „Drogą do samej siebie”.

  • Rodzaj: Warsztaty
  • Data: 20 kwietnia 2024 - 11:00 - 14:00
  • Miejsce:Gdańsk
  • Czas trwania:180 min.

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024