Wróć do wszystkich Wydarzeń

Ocean dźwięków – Joanna Moje Dźwięki i przyjaciele | koncert

niedziela, 11 grudnia 2022
Nadchodzi czas ogromnej zmiany…
W przyrodzie to czas odpoczynku, gromadzenia zapasów na kolejne zimowe miesiące. Dlaczego i my nie mielibyśmy zgromadzić nieco więcej energii, aby przeżywać ten czas ze spokojem, radością i chęcią do codziennego funkcjonowania?
O niezwykłości koncertów Joanna Moje Dźwięki nie trzeba przekonywać; każdy kto miał okazję uczestniczyć w tych dźwiękowych kąpielach wie, ile energii i głębokiego relaksu wnoszą w życie. Każdy z koncertów Joanny jest inny, niepowtarzalny i pełen pasji. I tym razem, w nieco innych aranżacjach, będziecie mogli się zanurzyć w dźwiękach takich instrumentów jak: misy terapeutyczne Petera Hessa, misy kryształowe, dzwonki Koshi, gongi różnego typu, shruti box, ocean dream, rav vast i wiele innych. Zapraszamy do zanurzenia się w wibracjach i odbycia podróży po przestrzeniach wyobraźni – do miejsc, które istnieją i budzą Waszą tęsknotę, lub są jedynie rozkoszną fantazją, dającą Wam możliwość wypoczynku. Dodatkową niespodzianką będzie gościnny występ wokalistki, której postać póki co pozostanie w sekrecie.
Uwaga! Wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco, bez butów, w wygodnym stroju. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków, poduszek i mat.
Czas trwania: 1 g. 15 min.
Bilety: 60 zł, do kupienia na stronie https://teatrwoknie.interticket.pl/program/ocean-dzwiekow-joanna-moje-dzwieki-i-przyjaciele-7932/41694?fbclid=IwAR1TVAaoOnyiK9JpZT4ez2Af3PEIBFyiw4-vKkPA5qCLopyIDSME7ZHCJlQ
Informacje: www.teatrwoknie.pl | FB/IG/YT: @TeatrwOknie | monoteatr@ftg.pl | +48 533793100
  • Rodzaj: Koncert
  • Data: 11 grudnia 2022 - 18:00 - 19:15

© Fundacja Theatrum Gedanense 2009-2024