Wróć do wszystkich Wydarzeń

Noc jest czysta chociaż ciemno – koncert na misach i gongach | Rima Sadurska

Kąpiel w dźwięku to forma relaksacyjnego koncertu zagranego na terapeutycznych instrumentach oraz doświadczenie medytacyjne.
Możesz spodziewać się:
– rozluźnienia
– poprawy nastroju
– oczyszczenia umysłu
– detoksykacji ciała
– harmonizacji układu nerwowego
– wzmocnienia snu i regeneracji
Jak to się dzieje?
Wibracja mis i gongów rezonuje z drganiami tkanek ciała – to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki terapeutycznych instrumentów wzmacniają ją i przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek. Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu.
W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna – wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. „Oczyszczają” się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.
Uwaga! – wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco, bez butów, w wygodnym stroju. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków, mat, poduszek.
Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska) to bioenergoterapeutka, artystka performerka, trenerka rozwoju osobistego, edukatorka. Absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu (wydział Nauk o Ziemi) i Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (Terapie Naturalne). Obecnie uczestniczka projektu Teatru Chorea „Laboratorium Kreatywnego Działania” , absolwentka XIV Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach i projektu Sopockiego Teatru Tańca „Ciało Otwarte”. Szkoliła się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; „Laboratorium głosu” Olgi Szwajgier oraz „Poznaj swój głos”; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych „Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; odbyła kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych, kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai’niu Floyd (Aloha international) hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania.
Czas trwania: ok. 1 h, 15 min
BILETY: 50 zł
https://teatrwoknie.interticket.pl/…/koncert-mis-i…
Ilość miejsc jest ograniczona.
  • Rodzaj: Koncert
  • Data:

Dodaj Komentarz